неділя, 24 червня 2012 р.

У Києві стартувала "Країна Мрій"




Святом Купайла відкрився дев’ятий етнічний фестиваль Країна Мрій 2012.
На Києвій Горі біля Музею Історії України вільні жителі У-Країни Мрій під керівництвом Олега Скрипки запалили Живий Вогонь.
Потім вони пронесли його у веселій Купальській ході до Труханового острова, де відсвяткували весілля Сонця та Води за споконвічними традиціями предків.
Цього року "Країна мрій" триватиме 22 і 23 червня.

"Ніякої хімії, пластмаси та жодних нанотехнологій – лише жива музика, живі люди, жива історія, жива культура! В епоху інформаційного суспільства та розвитку високих технологій автентика й природність схожі на справжнє диво! Підтримка та розвиток живої культури – це наша мрія!" – кажуть організатори.
Святом Купайла відкрився дев’ятий етнічний фестиваль Країна Мрій 2012.
На Києвій Горі біля Музею Історії України вільні жителі У-Країни Мрій під керівництвом Олега Скрипки запалили Живий Вогонь.
Потім вони пронесли його у веселій Купальській ході до Труханового острова, де відсвяткували весілля Сонця та Води за споконвічними традиціями предків.

Цього року "Країна мрій" триватиме 22 і 23 червня.

"Ніякої хімії, пластмаси та жодних нанотехнологій – лише жива музика, живі люди, жива історія, жива культура! В епоху інформаційного суспільства та розвитку високих технологій автентика й природність схожі на справжнє диво! Підтримка та розвиток живої культури – це наша мрія!" – кажуть організатори.
Традиційно на фестивалі:
різноманіття етнічної та world music на великій фестивальній сцені, а також на "Кобзарській" та сцені "Під стінами Лаври";
дитячий майданчик – інтерактивна програма, що включає в себе найрізноманітнішу творчу діяльність дітей, на основі фольклорних мотивів;
алея майстрів – народні майстри зі своїми авторськими доробками та Майстерня народних танців – окремий майданчик, де гості та учасники фестивалю в реальному часі розучують традиційні народні танці;
різноманітні літературні та театральні презентації, традиційні та яскраві Козацькі Розваги;
майданчик "Етно-Fashion", що став вдалою прем′єрою минулого року – колекції українського етнічного та старовинного одягу.
Вперше на "Країні Мрій":
Кримська фольклорна сцена;
ексклюзивна етнічна програма від гурту "Танок На Майдані Конго";
прем’єри сольних виступів учасників конкурсу "Голос країни" Іларії (за участю Романа Гриньківа і Олекси Кабанова) та Василя Жадана (спільно з циганським панк-панік-бендом "ТопОркестра").

Також з нагоди офіційного включення "Країни Мрій" до програми Чемпіонату Європи з футболу "Євро 2012" на фестивалі буде створено фан-зону для особливо палких фанатів, де футбольні матчі демонструватимуться у прямому ефірі.
ЛІТЕРАТУРНА СЦЕНА
22 червня, п’ятниця
14:00-15:00 Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки
15:00-15:30 Література етнічних спільнот: роми, гагаузи (Наталя Варакута, Тудора Арнаут)
15:30-16:30 Гумористичний дует "Язикаті Хвеськи"
16:30-17:00 Література етнічних спільнот: кримські татари
17:00-18:00 Василь Шкляр: творча зустріч
18:00-19:00 Троїсті мужики: Брати Капранови та Юрко Журавель
23 червня, субота
13:00-14:00 Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки
14:00-14:30 Література етнічних спільнот: болгари (Антоніна Іванова)
14:30-16:30 ІІІ Кобзарський слем*
16:30-17:30 Половецький реп від Макса Паленка та Євгена Манженка-Сталкера
18:00-19:15 Музично-культурологічний проект "Лагідна українізація" від Ореста Лютого (Антін Мухарський)

Традиційно на фестивалі:
різноманіття етнічної та world music на великій фестивальній сцені, а також на "Кобзарській" та сцені "Під стінами Лаври";
дитячий майданчик – інтерактивна програма, що включає в себе найрізноманітнішу творчу діяльність дітей, на основі фольклорних мотивів;
алея майстрів – народні майстри зі своїми авторськими доробками та Майстерня народних танців – окремий майданчик, де гості та учасники фестивалю в реальному часі розучують традиційні народні танці;
різноманітні літературні та театральні презентації, традиційні та яскраві Козацькі Розваги;
майданчик "Етно-Fashion", що став вдалою прем′єрою минулого року – колекції українського етнічного та старовинного одягу.
Вперше на "Країні Мрій":
Кримська фольклорна сцена;
ексклюзивна етнічна програма від гурту "Танок На Майдані Конго";
прем’єри сольних виступів учасників конкурсу "Голос країни" Іларії (за участю Романа Гриньківа і Олекси Кабанова) та Василя Жадана (спільно з циганським панк-панік-бендом "ТопОркестра").
Також з нагоди офіційного включення "Країни Мрій" до програми Чемпіонату Європи з футболу "Євро 2012" на фестивалі буде створено фан-зону для особливо палких фанатів, де футбольні матчі демонструватимуться у прямому ефірі.

ЛІТЕРАТУРНА СЦЕНА
22 червня, п’ятниця
14:00-15:00 Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки
15:00-15:30 Література етнічних спільнот: роми, гагаузи (Наталя Варакута, Тудора Арнаут)
15:30-16:30 Гумористичний дует "Язикаті Хвеськи"
16:30-17:00 Література етнічних спільнот: кримські татари
17:00-18:00 Василь Шкляр: творча зустріч
18:00-19:00 Троїсті мужики: Брати Капранови та Юрко Журавель
23 червня, субота
13:00-14:00 Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки
14:00-14:30 Література етнічних спільнот: болгари (Антоніна Іванова)
14:30-16:30 ІІІ Кобзарський слем*
16:30-17:30 Половецький реп від Макса Паленка та Євгена Манженка-Сталкера
18:00-19:15 Музично-культурологічний проект "Лагідна українізація" від Ореста Лютого (Антін Мухарський)




ЛІТЕРАТУРНА КУХНЯ
(сцена у дворику музею Гончара)
22 червня, п’ятниця
14:00-14:30 Співана поезія від Олега Короля
14:30-16:00 "Потата від Тара-пати" від Лани Світанкової (видавництво "Грані Т")
16:00-16:30 Співана поезія Віктора Нестерука
16:30-18:00 Каша з сокири "Повний відпад та затьмарення розуму" від Есаулова Олександра
18:00-18:15 Українські рімейки від Анвара Азізова
18:15-19:00 Сценічні читання від театрального центру "Текст". П’єса Марисі Нікітюк "Дачі"
23 червня, субота
12:00-12:30 Поетичні читання від Лідії Дубиківської
12:30-13:00 Співана поезія від Євгена Манженка-Сталкера
13:00-14:30 Каша з сокири "Жіночі витребеньки" від Міли Іванцової та Дари Корній
14:30-15:00 Співана поезія від Макса Паленка
15:00-16:15 Поетична каша з сокири з еротичними харчовими добавками від Сергія Пантюка та Келі Ликеренко. БЕЗ ГМО
16:15-17:00 Співана поезія від Олекси Бика
17:00-18:00 Драма на 1 дію "Повернення в нікуди" від театру "Вавилон"
СЦЕНА "КУРІНЬ"
22 червня, п’ятниця
13:00-14:00 "Дитячі читання із "Гранями-Т" (Іван Андрусяк, Михайло Григорів, Леся Мовчун, Сергій Пантюк)
14:00-15:00 Поетичні читання від Лілії Батюк-Нечипоренко та Дмитра Войналовича
15:00-15:30 Поетичні читання "Безсмертя джерело живе" від Алли Бондарюк
15:30-16:00 Презентація книги від видавництва "Вус"
16:00-17:00 Читання від журналу LITZEPPELIN
17:00-18:00 Читання від Анни Малігон та презентація поетичної збірки "Переливання крові"
23 червня, субота
12:00-12:30 Читання від Олександра Гунька та презентація поетичної збірки "На вулиці генія"
12:30-13:30 Поетична програма "Лірична мозаїка" від літературного об’єднання ім. В. Симоненка (Черкаси)
13:30-14:00 "Криворізький БузькоХвіст на Літературній Країні Мрій"
14:00-15:00 Поетичні читання та презентація альманаху від літературного клубу "Маруся"
15:00-16:00 Поетичні читання авторів Гоголівської Академії (ГАК)
17:00-18:00 Творча зустріч з письменницею Ларисою Ротних та Ганною Ручай

МАЙСТЕР-КЛЯСА
22 червня, п'ятниця
13:00-14:30 "Ворожіння літерами" від Олі Верменич
14:30-15:30 Витинаємо з майстром Оленою Ігоніною
15:30-17:00 Виготовлення паперу вручну від майстра Володимира Тація
17:00-18:00 Мистецтво оригамі демонструє майстер Денис Лялін
23 червня, субота
12:00-13:15 Книжкова закладинка від журналу "Пізнайко", майстер Світлана Навроцька
13:30-15:00 "Витинанка від Незалежного театрального журналу "Коза"
15:00-16:30 Ілюструємо дитячу книжечку, художник Анна Сарвіра
16:30-18:00 Квілінг, майстер Юлія Осипенко
Програма фестивалю
Алеї Майстрів з10.00
Українсько-японський центр 22-23 червня (14.00 - 20.00)
Японські танці Бонодорі
Майстер-клас із каліграфії
Куточок одягання літнього кімоно "юката"
Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей
Фотографування в образі самурая та гейші
Майстер-клас з орігамі
22 червня:
Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)
Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)
14:00 – 15:00 – Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки
15:00 – 15:30 – Література етнічних спільнот: роми, гагаузи (Наталя Варакута, Тудора Арнаут)
15:30 – 16:30 – Гумористичний дует "Язикаті Хвеськи"
16:30 – 17:00 – Література етнічних спільнот: кримські татари
17:00 – 18:00 – Василь Шкляр: творча зустріч
18:00 – 19:00 – Троїсті мужики: Брати Капранови та Юрко Журавель
Сцена "Під Стінами Лаври"
12.00 – 13.00 – "ТаРута" (Київ)
13.00 – 14.00 – "Баламути" (Київ)
14.00 – 15.00 – "Сільська музика" (Рівне)
15.00 – 16.00 – "Веселі вуйки"(Київ)
16.00 – 17.00 – "Василь Жадан" & "ТопОркестра" (Суми, Київ)
17.00 – 18.00 – "Фолькнери"(Київ)
Сцена "Майстерня танців"
13.00 – 14.00 – "Рожаниця"(Київ)
14.00 – 15.00 – "ТопОркестра" (Київ)
15.00 – 16.00 – Арзи Бекір, дитячий майстер-клас (АР Крим)
16.00 – 17.00 – "Сільська музика" - майстер клас танців (Рівне)
17.00 – 18.00 – "Хорея козацька"(Київ)
Сцена "Кобзарська майстерня"
12.00 – 13.00 – Лаюш Молнар (Львів)
13.00 – 14.00 – Ярослав Крисько, бандура (Львів)
14.00 – 15.00 – Микола Тихонович Товкайло, бандура (Переяслав)
15.00 – 16.00 – Володимир Биков, бандура (Київщина, с. Стрижавка)
16.00 – 17.00 – Тарас Силенко, бандура (Київ)
Вечірня сцена
18.00 – 18.45 – "Іларія & Гриньків & Олексій Кабанов" (Україна)
18.45 – 19.30 – Намгар (Бурятія)
19.30 – 20.15 – Lilian Vieira (Zuco 103)(Бразилія, Великобританія)
20.15 – 21.00 – ТНМК (Україна) 
21.00 – 22.00 – BabaZula (Туреччина)
23 червня:
Показ колекцій українського етнічного та старовинного одягу. Автори – молоді талановиті українські дизайнери, які творять в стилі "Етно".
Співорганізатори проекту – "Український Тиждень Моди" та Музичне Видавництво "Країна Мрій".
Дитяча галявиназ 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)
Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)
13:00 – 14:00 – Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки
14:00 – 14:30 – Література етнічних спільнот: болгари (Антоніна Іванова)
14:30 – 16:30 – ІІІ Кобзарський слем
16:30 – 17:30 – Половецький реп від Макса Паленка та Євгена Манженка-Сталкера
17:30 – 18:00 – Література етнічних спільнот
18:00 – 19:15 – Музично-культурологічний проект "Лагідна українізація" від Ореста Лютого (Антін Мухарський)
ІІІ Кобзарський слем відбудеться за підтримки Мистецької агенції "Наш формат"
Сцена "Під Стінами Лаври"
12.00 – 13.00 – Олексій Заєць (Україна)
13.00 – 14.00 – "Люди добрі"(Львів)
14.00 – 15.00 –  "Йорий клоц" (Львів)
15.00 – 16.00 – Ельвіра Сарихаліл та "Красу" (АР Крим)
16.00 – 17.00 – "VOANERGES"(Київ)
17.00 – 18.00 – Orkiestra św. Mikołaja (Польща)

Сцена "Майстерня танців"
13.00 – 14.00 – Майстер-клас стародавнього танцю під керівництвом М. Кабанова
14.00 – 15.00 – Арзи Бекір, майстер-клас кримськотатарських танців (АР Крим) 
15.00 – 16.00 – "Топорівчанка" (Чернівці)
16.00 – 17.00 – 
17.00 – 18.00 –"Гуляйгород", майстер-клас українських танців (Київ)
Сцена "Кобзарська майстерня"
13.00 – 14.00 – Мустафа(Київ)
14.00 – 15.00 – Михайло Коваль, бандура (Великий Хутір, Черкащина)
15.00 – 16.00 – Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура (Київ)
16.00 – 17.00 – Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура (Київ)
Вечірня сцена
18.00 – 19.00 – Астарта (Київ)
19.00 – 20.00 – MA VALISE (Франція) 
20.00 – 21.00 – Mgzavrebi (Грузія)
21.00 – 22.00 – ВВ&В. Попадюк & Ле Гранд Оркестра(Україна)

Немає коментарів:

Дописати коментар