четвер, 6 червня 2013 р.

Унікальні автобусні зупинки України

Джерело


 

70 фото феєричних малих архітектурних форм на узбіччях автострад наших областей.
Автобусні зупинки залишилися для нас гарною згадкою ще з часів СРСР. Деякі з них схожі на мистецькі старання якогось кубофуториста із сусіднього села, деякі – ідеальний зразок пропаганди комуністичних ідеалів. На жаль, багато цих мозаїчних панно та фресок занепадають, тому зберігаємо в архівах те, що залишилося.

До вашої уваги – збірка фогографій від небайдужих людей,  які не просто проїхали повз, а зафіксували на фото ці чарівні придорожні укриття для нащадків. До речі, до наших зупинок небайдужа Європа:


Мандрівник Крістофф Д. Брумме пише про українські зупинки у своєму блозі: "Мистецтво майстрів мозаїки в Україні охоплює багато шкіл і стилістичні напрями – експресіоністські і натуралістичні, соц-арт і поп. Кожен твір мистецтва унікальний, копіювання залишається долею західних культур… Тепер мета мого життя: я хочу добитися того, щоб сто найгарніших автобусних зупинок Україні та Росії були взяті під захист ЮНЕСКО."

А 10 травня цього року матеріал про українські зупинки опублікували в німецькому жірналі Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Дякуємо спільноті zupynka.livejournal.com за матеріал

Немає коментарів:

Дописати коментар